Coşul tău este gol!
Moneda ∨
AUTENTIFICARE
E-mail:

Parola:

Tine-ma minte



DISTRIBUITOR

 

Atelier productie

​​

Suntem o companie specializata in prestarea serviciilor de prelucrari mecanice, prelucrari prin aschiere, frezare, danturare, filetare, sudare, debitare, alezare si tratamente termice.
 
Reconditionam cilindri hidraulici! Producem lagari pentru disc, bare de disc, bride, discuri de semanatoare, axe pluguri reversibile, melci heder combina.​
​Nu ezitati sa ne contactati!
Telefon: 0758 066 758
Clienti
00148544

Contact

Adresă:
SC.RUL-GRUP SA
1.Sediu central Slatina , Str. Nicolae Balcescu nr.10; Olt
Tel: 0758 066 758 E-mail: slatina@rul-grup.ro

2. Popesti Leordeni , Ilfov, Sos. Oltenitei nr 78
Tel: 0755 086 538 E-mail: bucuresti@rul-grup.ro

3. Urziceni, Ialomita, Str. Ghiocei nr.7A
Tel: 0755 086 537 E-mail: urziceni@rul-grup.ro

4. Scornicesti - Jitaru, Olt ​Drumul European E574
Tel: 0755 061 326 E-mail: scornicesti@rul-grup.ro

5. Draganesti, Olt, Str. ​Nicolae Titulescu nr.1
Tel: 0763 027 295 E-mail: draganesti@rul-grup.ro

6. Slobozia, Ialomita, ​Sos. Brailei nr.9
Tel: 0743 556 798 E-mail: slobozia@rul-grup.ro

7. Craiova, Dolj, Bulevardul Nicolae Romanescu 93
Tel: 0747 072 236 E-mail: pielesti@rul-grup.ro

8. Dragasani, Valcea, Str. Tudor Vladimirescu Bl.A1
Tel: 0747 292 777 E-mail: dragasani@rul-grup.ro

Comenzi telefonice:
0758 066 758

Fax:
0349 402 941

Formular cerere oferta:

Nume:


E-Mail:


Mesajul tau:


Introdu codul din imagine:

SC. RUL-GRUP .SA 
CUI: RO 16984298 | Nr. Reg. Com.: J28/797/2004
A.N.P.C - Autoritatea Naţională pentru Protecţia Consumatorilor
Numele de brand-uri precum si logo-urile asociate sunt marci inregistrate ale proprietarilor respectivi.