Coşul tău este gol!
Moneda ∨
AUTENTIFICARE
E-mail:

Parola:

Tine-ma minte



Atelier productie

​​

Suntem o companie specializata in prestarea serviciilor de prelucrari mecanice, prelucrari prin aschiere, frezare, danturare, filetare, sudare, debitare, alezare si tratamente termice.
 
Reconditionam cilindri hidraulici! Producem lagari pentru disc, bare de disc, bride, discuri de semanatoare, axe pluguri reversibile, melci heder combina.​
​Nu ezitati sa ne contactati!
Telefon: 0758 066 758

Magazine



1. Sediu central: Slatina, Olt
Adresa: Strada Nicolae Balcescu nr.10, Slatina, jud. Olt
Tel: 0374 923 408 ; 0755 086 525                                                             
E-mail: magazin@rulmenti-bearings.ro                                     
                                                                                                              
2. Punct de lucru: Popesti-Leordeni, arie Bucuresti 
Adresa: Soseaua Oltenitei nr.78, Popesti Leordeni, Ilfov 
Tel: 0755 086 538 ; 0314 252 698
E-mail: bucuresti@rul-grup.ro

3. Punct de lucru: Urziceni, arie Ialomita si Baragan 
Adresa: Strada Ghiocei nr.7A, Urziceni, Ilfov 
Tel: 0755 086 537 / 0343 401 017
E-mail: urziceni@rul-grup.ro
 
4. Punct de lucru: Jitaru, Olt 
​Adresa: Drumul European E574
Instersectia cu Scornicesti, langa benzinaria Articus
Tel: 0755 061 326 / 0249 708 999 
E-mail: scornicesti@rul-grup.ro
 
5. Punct de lucru: Draganesti, Olt 
​Adresa: Str. Nicolae Titulescu nr.1
Tel: 0763 027 295
E-mail: draganesti@rul-grup.ro
 
6. Punct de lucru: Slobozia, Ialomita  
​Adresa: Soseaua Brailei nr.9
Tel: 0743 556 798
E-mail: slobozia@rul-grup.ro
 
7. Punct de lucru: Pielesti, Dolj
​Adresa: Calea Bucuresti nr. 67
Tel: 0747 072 236
E-mail: pielesti@rul-grup.ro
 
8. Punct de lucru: Dragasani, Valcea
​Adresa: Str. Tudor Vladimirescu Bl.A1 
Tel: 0747 292 777
E-mail: dragasani@rul-grup.ro

PROGRAM DE LUCRU :

Luni - Vineri :      08:00 - 18:00
Sambata :            08:00 - 13:00
Duminica :             INCHIS
 
SC. RUL-GRUP .SA 
CUI: RO 16984298 | Nr. Reg. Com.: J28/797/2004
A.N.P.C - Autoritatea Naţională pentru Protecţia Consumatorilor
Numele de brand-uri precum si logo-urile asociate sunt marci inregistrate ale proprietarilor respectivi.